Aby korzystać z tej strony Twoja przeglądarka musi obsługiwać język JavaScript!

To use this page You need to have browser running JavaScript!

strona
główna
Rejestracja domen w domenie wlkp.pl
Sprawdź, czy domena .wlkp.pl jest wolna.


 >  Zarejestruj nową domenę

 >  Zaktualizuj dane dla domeny zarejestrowanej przed 31.12.2002

 >  Zmień delegację domeny

 >  Rezygnuj z domeny

 >  Przeczytaj regulamin

 >  Zobacz status wniosku

 >  Opłata za domeny

 >  Informacja dla Provider'ów

Ważne informacje:

* Każdy Wnioskodawca posiadający domenę zarejestrowaną przed 31.12.2002 powinien złożyć albo wniosek aktualizacyjny albo wniosek o rezygnację z domeny do dnia 31.03.2003. W przypadku braku oświadczenia w postaci wniosku uznaje się rezygnację z domeny.

* UWAGA od 6.01.2003 nie są rozpatrywane wnioski o zmianę delegacji domeny na zwykłych formularzach. Wnioskodawca, który chce zmienić delegację domeny i ma zarejestrowaną domenę przed 31.12.2002 musi najpierw złożyć wniosek aktualizacyjny, który jest jednocześnie wnioskiem o zmianę delegacji. Jeśli został złożony wniosek aktualizacyjny, wówczas następną zmianę delegacji można już zgłosić przez link "zmień delegację"

* Wysłanie wniosku w formie elektronicznej rozpoczyna procedurę rejestracji domeny w domenie wlkp.pl; od momentu wpłynięcia wniosku dana nazwa nie jest już dostępna dla innych wnioskodawców.

* Wniosek elektroniczny jest ważny 7 dni; jeśli przez 7 dni nie zostanie doręczona wersja pisemna wniosku, wersja elektroniczna jest automatycznie usuwana z kolejki.

* Warunkiem koniecznym do rozpatrzenia wniosku jest przysłanie wersji pisemnej wniosku na podany numer faxu: +48 61 8654107, lub skan wniosku mailem na adres: domeny@wlkp.pl.

* Po dostarczeniu wniosku w formie pisemnej, rejestracja następuje w czasie 5 dni, jesli jest on zgodny z Regulaminem Rejestracji Domen w domenie wlkp.pl

* W przypadku problemów proszę o kontakt:
poczta: domeny@wlkp.pl;
telefon: +48 61 8654107;
GaduGadu: 3434085

zegarek repliki breitling repliki